1. W okresie Wielkiego Postu zachęcamy do udziału w nabożeństwach:

  • Droga Krzyżowa w piątki: dla dzieci o 16.30; dla dorosłych o 17.15; dla młodzieży o 19.30.
  • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o 17.15.

2. Nowenna do Maryi Wspomożycielki o godz. 17.40.

3. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie biblijne.

4. W czwartek po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W przyszłą sobotę o godz. 17.00 hołd ku czci Maryi Wspomożycielki.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 będzie Msza św. i spotkanie dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.

7. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy parafialne rekolekcje wielkopostne, które wygłosi ks. Wojciech Kułak, dyrektor Wydawnictwa Salezjańskiego.

8. Wielki Post to czas wyjścia na pustynię, aby odnaleźć źródło życia. Zapraszamy na spotkanie ze Słowem Bożym, w kluczu lectio divina, które odbędzie się w sobotę, 23 marca, w godz. 9.00-17.00 w naszej parafii. Wprowadzenie do modlitwy Słowem poprowadzi ks. Marcin Pietrzyk, a Eucharystii przewodniczył będzie kard. Grzegorz Ryś. Zgłoszenie uczestnictwa należy kierować do Agnieszki i dn. Sebastiana Piątkowskich – 668 276 517 lub pustyniadlalodzi@gmail.com.

9. Na stoliku przy wejściu do kościoła są skarbonki, które można zabrać i w ramach jałmużny wielkopostnej uzbierać pieniądze jako owoc naszych wyrzeczeń. Skarbonki można przynieść do kościoła na koniec Wielkiego Postu, a zebrane środki będą przeznaczone na pomoc osobom potrzebującym.

10. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła: Grażyna Dworzyńska, lat 79. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *