1. Skończył się czas wakacyjny, dlatego wracamy do naszych stałych nabożeństw. Od nowego tygodnia kancelaria parafialna będzie czynna już od wtorku do piątku w godz. 10.00-11.30 i 16.00-17.00.

2. We wtorek na Mszy wieczornej będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach. Po Mszy wieczornej spotkanie biblijne.

3. W środę na Mszy wieczornej będziemy się modlić za dobrodziejów naszej parafii i całego dzieła salezjańskiego na Wodnej oraz w intencji naszej Ojczyzny. Po Mszy wieczornej spotkanie Wieczernika Modlitwy za Kapłanów.

4. W czwartek na Mszy wieczornej będziemy się modlić za kapłanów posługujących w naszej parafii i o nowe powołania. Po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek, w święto Narodzenia NMP, na Mszy wieczornej będziemy się modlić w intencji pana organisty Radosława w dniu imienin.

6. Naszą wspólnotę zakonną opuścił ks. Andrzej Kurto, który będzie teraz pracował w bursie salezjańskiej w Warszawie, natomiast przybyli do nas ks. Jacek Banasiuk i ks. Józef Pietrusik.

7. Nasze Oratorium pragnie podziękować wszystkim pracownikom, wychowawcom, opiece medycznej, wolontariuszom, liderom oraz salezjanom za pomoc w przeprowadzeniu półkolonii, kolonii, Szkoły lidera, Wędrownego Oratorium, wycieczek dla ponad 160 dzieci i młodzieży. Szczególną wdzięczność chcemy wyrazić darczyńcom i ofiarodawcom, dzięki którym dofinansowano wypoczynek 17 osób.

8. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: Wiesława Szczypkowska, lat 69; Mirosław Tokarski, lat 75. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *