1. Wszystkim Parafianom, Sympatykom, Dobrodziejom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa w nowym roku 2023 przez wstawiennictwo Maryi Wspomożycielki!

2. We wtorek na Mszy wieczornej będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach. Po Mszy wieczornej spotkanie z rozważaniem Słowa Bożego.

3. W środę na Mszy wieczornej będziemy się modlić za wszystkich Dobrodziejów naszej parafii i całego dzieła salezjańskiego na Wodnej. Po Mszy wieczornej spotkanie wspólnoty Wieczernika modlitwy za kapłanów.

4. W czwartek na Mszy wieczornej będziemy się modlić za kapłanów posługujących w naszej parafii i o nowe powołania. Wyjątkowo w najbliższy czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu będzie przed Mszą św., czyli o godz. 17.00.

5. W piątek obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego, zwaną świętem Trzech Króli. Na każdej Mszy będzie poświęcenie kredy, którą możemy zabrać, aby oznaczyć drzwi naszych domów na świadectwo naszej przynależności do Chrystusa i Kościoła. W tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia w Eucharystii. Msze św. jak w niedzielę. Z racji pierwszego piątku o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W sobotę po Mszy porannej nabożeństwo i wymiana tajemnic różańcowych, a po Mszy wieczornej o godz. 19.00 różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca. Na Mszy porannej będziemy się modlić w intencji ks. Lucjana Dąbrowskiego z okazji jego imienin.

7. W przyszłą niedzielę będzie spotkanie Salezjanów Współpracowników po Mszy o godz. 11.30.

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *