1. Modlitwa różańcowa za naszych zmarłych polecanych w wypominkach połączona z nowenną do Maryi Wspomożycielki do środy o godz. 17.15. W czwartek o godz. 17.00 hołd ku czci Maryi Wspomożycielki i modlitwa wypominkowa. Od piątku modlitwa wypominkowa za zmarłych o 17.30.

2. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie z rozważaniem Słowa Bożego.

3. W czwartek po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 będzie spotkanie dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.

5. W sklepiku parafialnym są dostępne opłatki i świece bożonarodzeniowe.

6. Fundacja Wsparcia Psychospołecznego, która od lat prowadzi dla mieszkańców Łodzi bezpłatne poradnictwo specjalistyczne, służące w rozwiązywaniu problemów osobistych, małżeńskich, wychowawczych, rodzinnych i zawodowych, organizuje w naszej parafii bezpłatny dyżur pedagoga i psychologa. W następną niedzielę 27 listopada po każdej z trzech przedpołudniowych mszy św. będzie można skorzystać z poradnictwa w salce naprzeciw sklepiku (dawnej kawiarence parafialnej). Jeśli podczas rozmowy okaże się, że jest taka potrzeba, dalsza pomoc będzie  mogła być udzielana również bezpłatnie już w punktach fundacji. Fundacja zachęca osoby zmagające się z różnymi trudnymi sytuacjami życiowymi do skorzystania z tej formy pomocy.

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *