Niedziela

8.30    W intencji przebłagalnej za grzechy Joanny, jej rodziny, krewnych i wszystkich przodków (20)

8.30    + Jadwiga

10.00  Dziękczynno-błagalna w 1 rocznicę zakupu mieszkania z prośbą o potrzebne łaski dla tych, którzy w tym pomagali

10.00  + Leokadia Rosińska

10.00  + Honorata Ruszczyk, gr. 28

10.00  + Józef Bartoszek

11.30  W intencji dzieci przeżywających Rocznicę I Komunii Świętej i ich rodzin

11.30  W intencji Salezjanów Współpracowników, a szczególnie solenizantów

11.30  + Leszek Wójcik

11.30  + Józef Wróbel i dusze w czyśćcu cierpiące

18.00  Za parafian

18.00  + Tomasz Rubciak, gr. 14

Poniedziałek

7.30    + Jadwiga, Henryk, Krzysztof, Tadeusz Cychner i wszyscy zmarli z rodziny

7.30    W intencji Agaty o szczęśliwe rozwiązanie i opiekę Matki Bożej

18.00  W intencji przebłagalnej za grzechy Joanny, jej rodziny, krewnych i wszystkich przodków (5)

18.00  + Honorata Ruszczyk, gr. 29

18.00  + Tomasz Rubciak, gr. 15

Wtorek

7.30    + Jan Cichocki

18.00  W intencji Antosia o Boże błogosławieństwo z okazji 1 rocznicy urodzin

18.00  W intencji przebłagalnej za grzechy Joanny, jej rodziny, krewnych i wszystkich przodków (6)

18.00  + Honorata Ruszczyk, gr. 30

18.00  + Tomasz Rubciak, gr. 16

18.00  + Helena i Franciszek Wysoccy; zmarli z rodziny Wysockich, Kukulskich; Janusz Rygier

Środa

7.30    + Józefa (f) i Tadeusz Dąbrowscy

7.30    W intencji Anny, Pawła i Natalii o potrzebne łaski oraz o nawrócenie i wyzwolenie z nałogów dla Mirosława i Piotra

18.00  W intencji przebłagalnej za grzechy Joanny, jej rodziny, krewnych i wszystkich przodków (7)

18.00  + Tomasz Rubciak, gr. 17

18.00  + Tadeusz Borkowski (7 rocz. śm.), Janina Borkowska (16 rocz. śm.)

Czwartek

7.30    Dziękczynno-błagalna w intencji całej rodziny

7.30    + Antoni Gruchlik, Czesław Śliwoń

7.30    + Stefan Jaćkiewicz

18.00  W intencji przebłagalnej za grzechy Joanny, jej rodziny, krewnych i wszystkich przodków (8)

18.00  + Tomasz Rubciak, gr. 18

Piątek

7.30    O intronizację Serca Jezusowego w rodzinach, w ojczyźnie i w każdym sercu oraz o beatyfikację Służebnicy Bożej Rozalii Celakówny

7.30    O łaskę zdrowia i udanej operacji dla Łukasza

18.00  W intencji młodzieży przystępującej do Sakramentu Bierzmowania

18.00  W intencji ks. Macieja Drewniaka z okazji imienin

18.00  W intencji przebłagalnej za grzechy Joanny, jej rodziny, krewnych i wszystkich przodków (9)

18.00  + Tomasz Rubciak, gr. 19

Sobota

7.30    W intencji przebłagalnej za grzechy Joanny, jej rodziny, krewnych i wszystkich przodków (10)

7.30    Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej i błogosławieństwo Boże dla Łukasza i jego rodziny

7.30    Dziękczynno-błagalna w intencji Jana z okazji urodzin

18.00  Dziękczynno-błagalna w intencji Zofii z prośbą o Boże błogosławieństwo

18.00  + Lucyna Buczyńska (w 94 rocz. urodzin)

18.00  + Tomasz Rubciak, gr. 20

Kategorie: Non classé

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *