1. Nowenna do Maryi Wspomożycielki o godz. 17.40.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie z rozważaniem Słowa Bożego.

3. W środę, 24 marca, hołd Maryi Wspomożycielce o godz. 17.00.

4. W czwartek, 25 marca, przeżywać będziemy uroczystość Zwiastowania Pańskiego, która jest obchodzona w Kościele od lat jako Dzień Świętości Życia. Na Mszy św. o godz. 18.00 będzie można włączyć się w Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zachęcamy do zaangażowania się w tę inicjatywę modlitewną. Również na tej wieczornej Mszy będzie uroczyste błogosławieństwo matek w stanie błogosławionym. Na stoliku przy skarbonie przygotowane są formularze duchowej adopcji, które można wypełnić i przynieść do kościoła na czwartkową uroczystość. Po Mszy św. jak zawsze adoracja Najświętszego Sakramentu, na początku której modlić się będziemy na różańcu w intencji wynagradzającej za grzechy przeciwko życiu.

5. W piątek Droga Krzyżowa: dla dzieci o 16.30; dla dorosłych o 17.15; dla młodzieży o 19.30.

6. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 17.15.

7. Przypominam, że w kościele ustawiony jest kosz, w którym można składać długoterminowe produkty żywnościowe oraz środki czystości i higieny dla potrzebujących, którymi ktoś chciałby się podzielić na zbliżające się święta wielkanocne. Natomiast wychodząc z kościoła można złożyć ofiarę do puszki na kwiaty do Grobu Pańskiego. Za złożone dary dla potrzebujących oraz ofiary na kwiaty serdecznie dziękuję.

8. Przyszła niedziela to już Niedziela Palmowa, rozpoczynająca Wielki Tydzień. Na każdej Mszy św. będzie poświęcenie palm. Salezjanie Współpracownicy przygotowują palmy, które będzie można nabyć przed Mszą św.

9. Na przyszłą niedzielę można już przynieść Skarbonki miłosierdzia z uskładanymi ofiarami, które przeznaczymy na świąteczną pomoc dla potrzebujących. Skarbonki proszę przynieść bezpośrednio do zakrystii.

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *