1. Nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30.

2. We wtorek na Mszy wieczornej będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach. Po Mszy spotkanie biblijne.

3. W środę po Mszy wieczornej spotkanie Wieczernika modlitwy za kapłanów.

4. W czwartek na Mszy wieczornej będziemy się modlić za kapłanów i osoby konsekrowane posługujące w naszej parafii i o nowe powołania. Po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwo prowadzone przez wspólnotę Straży Honorowej od godz. 17.00, a o godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe. Po Mszy wieczornej spotkanie wspólnoty Straży Honorowej NSPJ. Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. W przyszłą niedzielę Msza w intencji Salezjanów Współpracowników o godz. 11.30, a spotkanie przedwakacyjne o godz. 15.00.

7. Dziś przeprowadzana jest zbiórka ofiar do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

8. Dziś też i w przyszłą niedzielę będzie można złożyć ofiary do puszki na wydarzenia wakacyjne organizowane przez nasze oratorium dla dzieci z biedniejszych rodzin. Za wszelkie wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać.

9. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła: Teresa Worach-Zawadzka, lat 74. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *