1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych: do czwartku o godz. 17.15, w piątek o godz. 17.00 wraz z hołdem ku czci Maryi Wspomożycielki, a od soboty o godz. 17.30.

2. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie biblijne.

3. W środę zapraszamy obowiązkowo kandydatów do bierzmowania na Mszę o godz. 18.00, w czasie której będzie można przystąpić do spowiedzi św., a po Mszy będzie spotkanie przygotowujące bezpośrednio do sakramentu.

4. W czwartek po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek przeżywać będziemy uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Wspomożenia Wiernych. O godz. 17.00 hołd ku czci Maryi, a o godz. 18.00 uroczysta Eucharystia, której przewodniczyć będzie ks. Arkadiusz Piotrowski – dyrektor wspólnoty salezjańskiej i proboszcz parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus i św. Jana Bosko w Łodzi. Na tę Mszę św. zapraszamy także dzieci z naszej parafii i szkoły salezjańskiej, które obchodzą rocznicę pierwszej Komunii św. Z racji uroczystości w naszej parafii nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 nasz młody współbrat kl. Chrispin złoży śluby zakonne, ponawiając swoją profesję na kolejne lata. Natomiast po tej Mszy zapraszamy na Salezjański Festyn Rodzinny.

7. Przed wejściem do kościoła zbierane są ofiary na kwiaty do ołtarzy na Boże Ciało.

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *