1. Wszystkim Parafianom, Sympatykom i Gościom składamy serdeczne życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych, aby zwycięstwo Chrystusa zmartwychwstałego znalazło wyraz w naszym chrześcijańskim życiu!

2. Jutro drugi dzień świąt wielkanocnych. Msze święte jak w niedzielę. Przez cały tydzień trwać będziemy w oktawie Wielkanocy. Z tej racji w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3. Trwamy też w nowennie do Bożego Miłosierdzia o 17.45.

4. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie biblijne.

5. W środę na Mszy wieczornej będziemy się modlić w intencji Dobrodziejów naszej parafii i dzieła salezjańskiego oraz w intencji Ojczyzny.

6. W czwartek na Mszy wieczornej będziemy się modlić za kapłanów i osoby konsekrowane posługujące w naszej parafii i o nowe powołania. Po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W piątek od godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy wieczornej spotkanie wspólnoty Straży Honorowej NSPJ.

8. W sobotę po Mszy porannej nabożeństwo i wymiana tajemnic różańcowych, a po Mszy wieczornej o godz. 19.00 różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca.

9. Następna niedziela jest świętem Miłosierdzia Bożego. Na godz. 15.00 zapraszamy na nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia.

10. Serdecznie dziękuję wszystkim uczestniczącym we wspólnym przeżywaniu Świętego Triduum Paschalnego w naszej świątyni, a zwłaszcza tym, którzy zaangażowali się na różnych płaszczyznach. Dziękuję moim współbraciom, salezjanom, za ich obecność, za posługę celebracji liturgii i nabożeństw, a także posługę w sakramencie pokuty i pojednania. Ks. Jackowi i ks. Dariuszowi dziękuję za przygotowanie z młodzieżą Misterium Męki Pańskiej. Ks. Piotrowi dziękuję za przygotowanie służby liturgicznej. Pani Ewie Pakulskiej, pani Zofii Bławat i moim współbraciom dziękuję za przygotowanie ciemnicy i Grobu Pańskiego. Dziękuję całej służbie liturgicznej. Dziękuję panu organiście Radosławowi i scholii młodzieżowej za śpiewy podczas Triduum. Dziękuję panu Mateuszowi Piechocie za zadbanie o sprawy techniczne. Dziękuję panu kościelnemu Aleksandrowi. Dziękuję Salezjanom Współpracownikom za zaangażowanie. Dziękuję Straży Honorowej Serca Jezusa za czuwanie przy Panu Jezusie. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w procesję rezurekcyjną. Dziękuję wszystkim sprzątającym kościół. Niech Zmartwychwstały wynagradza swoimi łaskami każde dobro.

11. Serdecznie dziękuję za ofiary składane na kwiaty. Dziękuję za ofiary składane w ramach jałmużny wielkopostnej dzieciom z Salezjańskiej Szkoły Podstawowej.

12. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł: Krzysztof Kroh, lat 41. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *