1. Rozpoczynamy dziś parafialne rekolekcje wielkopostne, w których naszym przewodnikiem jest ks. Wojciech Kułak, dyrektor Wydawnictwa Salezjańskiego. Nauki rekolekcyjne potrwają do środy. Ofiary składane podczas rekolekcji przeznaczone są dla Księdza Rekolekcjonisty.

2. W okresie Wielkiego Postu zachęcamy do udziału w nabożeństwach:

  • Droga Krzyżowa w piątki: dla dzieci o 16.30; dla dorosłych o 17.15; dla młodzieży o 19.30.
  • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o 17.15.

3. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie biblijne.

4. W czwartek po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek od godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy wieczornej spotkanie wspólnoty Straży Honorowej NSPJ.

6. W sobotę po Mszy porannej nabożeństwo i wymiana tajemnic różańcowych, a po Mszy wieczornej o godz. 19.00 różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca.

7. Przypominamy o zaproszeniu na spotkanie ze Słowem Bożym, w kluczu lectio divina, które odbędzie się w sobotę, 23 marca, w godz. 9.00-17.00 w naszej parafii. Wprowadzenie do modlitwy Słowem poprowadzi ks. Marcin Pietrzyk, a Eucharystii przewodniczył będzie kard. Grzegorz Ryś. Zgłoszenie uczestnictwa należy kierować do Agnieszki i dn. Sebastiana Piątkowskich – 668 276 517 lub pustyniadlalodzi@gmail.com.

8. Dziś można złożyć ofiarę do puszki na Radio Maryja.

9. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła: Izabela Miśkiewicz, lat 39. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *