1. Nowenna przed uroczystością św. Jana Bosko do wtorku o godz. 17.40.

2. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie biblijne.

3. W środę obchodzimy uroczystość św. Jana Bosko, założyciela Zgromadzenia Salezjańskiego i Rodziny Salezjańskiej. O godz. 18.00 uroczysta Eucharystia w intencji dobrodziejów dzieła salezjańskiego na Wodnej.

4. W czwartek na Mszy wieczornej będziemy się modlić za kapłanów i osoby konsekrowane posługujące w naszej parafii i o nowe powołania oraz w intencji zmarłych współbraci salezjanów. Po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, zwane tradycyjnie świętem Matki Bożej Gromnicznej. Na każdej Mszy św. poświęcimy gromnice przyniesione do kościoła. Z ustanowienia papieża Jana Pawła II jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary składane w tym dniu przeznaczone są na pomoc zakonom kontemplacyjnym. Od godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy wieczornej spotkanie wspólnoty Straży Honorowej NSPJ.

6. W sobotę po Mszy porannej nabożeństwo i wymiana tajemnic różańcowych, a po Mszy wieczornej o godz. 19.00 różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca. Z racji wspomnienia św. Błażeja odbędzie się błogosławieństwo gardła.

7. Dziś można złożyć ofiarę do puszki na Radio Maryja.

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *