1. Dziś rozpoczęliśmy parafialne rekolekcje adwentowe, w których przewodnikiem będzie ks. Jacek Banasiuk. Nauki rekolekcyjne będą do wtorku według stałego rozkładu Mszy.

2. Msze roratnie w parafii codziennie o godz. 7.30, a dla dzieci i młodzieży w poniedziałki o godz. 6.30.

3. Trwamy w nowennie do Maryi Wspomożycielki i Bożego Narodzenia do soboty o godz. 17.30. W przyszłą niedzielę natomiast ostatni dzień nowenny do Bożego Narodzenia będzie po Mszy św. o godz. 8.30.

4. We wtorek na Mszy wieczornej będziemy się modlić w intencji ks. Dariusza Husaka z okazji imienin.

5. W środę na godzinę 15.00 zapraszamy do kościoła osoby samotne, które zapisały się na spotkanie świąteczne. Zaczniemy Mszą św., a po Mszy będzie czas na spotkanie przy stole.

6. W czwartek po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W piątek po Mszy wieczornej ustawimy i udekorujemy choinki w kościele – zapraszamy chętnych do pomocy.

8. W przyszłą niedzielę, czyli 4 Adwentu, wypada już Wigilia Bożego Narodzenia, dlatego Msze św. niedzielne będą tylko przed południem, a nie będzie już Mszy św. o godz. 18.00. Natomiast o północy zapraszamy na tradycyjną Pasterkę, którą rozpoczniemy świętowanie Narodzenia Pańskiego.

9. W sklepiku parafialnym są dostępne jeszcze opłatki i świece bożonarodzeniowe. Również przed wejściem do kościoła można je nabyć u Salezjanów Współpracowników.

10. Oratorium nasze zaprasza na kiermasz adwentowy po Mszach św. przy wejściu do kościoła. Zebrane ofiary będą przeznaczone na działalność formacyjno-religijną dla dzieci i młodzieży.

11. Dziś po Mszach zbierane są ofiary do puszki na Fundusz Ochrony Macierzyństwa im. Stanisławy Leszczyńskiej.

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *