1. Modlitwa różańcowa za naszych zmarłych polecanych w wypominkach wraz z nowenną do Maryi Wspomożycielki do czwartku o godz. 17.15. W piątek hołd ku czci Maryi Wspomożycielki i wypominki o godz. 17.00. Od soboty modlitwa wypominkowa o godz. 17.30.

2. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie biblijne.

3. W czwartek po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 będzie Msza św. i spotkanie dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.

5. W przyszłą niedzielę też w auli naszej Szkoły Salezjańskiej na Wodnej w godz. 12.30-17.00 odbędzie się spotkanie młodzieży z okazji Światowego Dnia Młodzieży. Oprawę muzyczną i uwielbienie poprowadzi zespół „Ocaleni” wspólnoty Efez. W programie będzie również Eucharystia i wspólny posiłek. Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny wraz z bardziej szczegółowymi informacjami na stronie internetowej archidiecezji łódzkiej oraz na fanpejdżu Łódź Piotrowa – Młodzi WDoMu na Facebooku.

6. Dziś przeprowadzana jest zbiórka ofiar do puszki z racji VII Światowego Dnia Ubogich pod hasłem „Ciepło dla…”. Zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup opału i urządzeń grzewczych dla mieszkańców Syrii, Libanu i Ukrainy.

7. W dniu 11 listopada odszedł do wieczności ks. Zdzisław Weder, salezjanin, pochodzący z ziemi łódzkiej, były przełożony warszawskiej inspektorii salezjanów, wieloletni misjonarz w Białorusi i Rosji. Pogrzeb śp. ks. Zdzisława będzie we wtorek o godz. 13.00 w salezjańskim kościele św. Teresy od Dzieciątka Jezus i św. Jana Bosko. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *