1. Nabożeństwa różańcowe do wtorku o godz. 17.30. Ostatnie nabożeństwo różańcowe dla dzieci we wtorek o godz. 16.30.

2. We wtorek po Mszy wieczornej wyjątkowo nie będzie spotkania biblijnego, natomiast zapraszam wszystkich parafian i sympatyków na spotkanie w ramach synodu parafialnego.

3. W środę obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu istnieje obowiązek uczestnictwa w Eucharystii. Msze święte jak w niedzielę. Na Mszy o godz. 8.30 będziemy się modlić za wszystkich Dobrodziejów naszej parafii i całego dzieła salezjańskiego na Wodnej oraz w intencji naszej Ojczyzny.

4. Przypominamy, że od 1 do 8 listopada włącznie można zyskać codziennie odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować tylko za zmarłych.

5. W środę o godz. 17.30 rozpoczynamy listopadową modlitwę za zmarłych polecanych w wypominkach. Numery wypominków z przypisanymi dniami tygodnia będą od środy umieszczone w gablocie. Można jeszcze przynieść zgłoszenia na wypominki za naszych zmarłych.

6. W czwartek przeżywamy w liturgii Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Na Mszy wieczornej będziemy się modlić za kapłanów i osoby konsekrowane posługujące w naszej parafii i o nowe powołania. Po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W piątek od godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy wieczornej spotkanie wspólnoty Straży Honorowej NSPJ.

8. W sobotę po Mszy porannej nabożeństwo i wymiana tajemnic różańcowych, a po Mszy wieczornej o godz. 19.00 różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca.

9. Dziś można złożyć ofiarę do puszki na Radio Maryja.

10. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła: Marzena Kubiak, lat 45. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *