1. Zapraszamy do środy na nabożeństwa majowe, a od czwartku na nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30.

2. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie z rozważaniem Słowa Bożego.

3. W środę po Mszy wieczornej spotkanie wspólnoty Wieczernika modlitwy za kapłanów.

4. W czwartek na Mszy wieczornej będziemy się modlić za kapłanów posługujących w naszej parafii i o nowe powołania. Zapraszamy też szczególnie dzieci w dniu ich święta. Po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy wieczornej spotkanie wspólnoty Straży Honorowej NSPJ.

6. W sobotę po Mszy porannej nabożeństwo i wymiana tajemnic różańcowych, a po Mszy wieczornej o godz. 19.00 różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca.

7. Przypominamy, że w niedzielę 4 czerwca będzie Salezjański Festyn Rodzinny, który rozpocznie się Mszą św. o godz. 11.30.

8. Wszystkich chętnych chłopców od II klasy szkoły podstawowej, młodzież męską oraz panów zapraszamy do włączenia się w służbę liturgiczną naszej parafii. Informacje u ks. Piotra.

9. Chętnych do uczestnictwa w uroczystości beatyfikacyjnej Rodziny Ulmów, która odbędzie się w niedzielę 10 września br. w Markowej k. Łańcuta (województwo podkarpackie), prosimy o zgłoszenie się do zakrystii do wtorku 30 maja.

10. W przyszłą niedzielę przy sklepiku będą wystawione kroniki parafialne do obejrzenia.

11. Dziś można złożyć ofiarę na Radio Maryja.

11. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: Bożena Wencel, lat 70; Jaś Kaczkowski, lat 10. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *