1. Nabożeństwo majowe dzisiaj o godz. 17.30.

2. W poniedziałek rozpoczniemy nowennę do Maryi Wspomożycielki, połączoną z nabożeństwem majowym, o godz. 17.15.

3. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie z rozważaniem Słowa Bożego.

4. W czwartek po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W sobotę dzieci z naszej parafii po raz pierwszy przystąpią o godz. 10.00 do sakramentu pokuty i pojednania.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy o 10.00 będzie spotkanie dla kandydatów do bierzmowania ze szkół średnich.

7. W przyszłą niedzielę również o godz. 11.30 dzieci z naszej parafii przystąpią do pierwszej Komunii świętej.

8. W sklepiku parafialnym można nabyć pamiątki pierwszokomunijne.

9. Zapraszamy na organizowany przez nasze dzieło Salezjański Festyn Rodzinny, który odbędzie się w niedzielę 4 czerwca. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 11.30, a zakończenie w godzinach popołudniowych. W planie zabawy dla dzieci, malowanie twarzy, dmuchaniec, występy taneczne, gra w bingo. Gdyby ktoś pragnął ofiarować jakieś fanty na nagrody do tej gry (np. maskotki, książki, przedmioty użytkowe w nowym stanie), to można je złożyć u ks. Piotra w oratorium lub w zakrystii.

10. Wszystkich chętnych chłopców – od II klasy szkoły podstawowej, młodzież męską oraz panów – dawnych ministrantów zapraszamy do włączenia się w służbę liturgiczną naszej parafii. Informacje po Mszy św. u ks. Piotra – opiekuna ministrantów.

11. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł: Grzegorz Jasiński, lat 45. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *