1. Przypominamy o nabożeństwach wielkopostnych:

2. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie z rozważaniem Słowa Bożego.

3. W środę na Mszy wieczornej będziemy się modlić za wszystkich Dobrodziejów naszej parafii i całego dzieła salezjańskiego na Wodnej. Po Mszy wieczornej spotkanie wspólnoty Wieczernika modlitwy za kapłanów.

4. W czwartek na Mszy wieczornej będziemy się modlić za kapłanów posługujących w naszej parafii i o nowe powołania. Po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy wieczornej spotkanie wspólnoty Straży Honorowej NSPJ.

6. W sobotę po Mszy porannej nabożeństwo i wymiana tajemnic różańcowych, a po Mszy wieczornej o godz. 19.00 różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 10.00 przy sklepiku będą wystawione kroniki parafialne do obejrzenia.

8. W przyszłą niedzielę też będzie spotkanie Salezjanów Współpracowników po Mszy wieczornej.

9. Na stoliku przy dużej skarbonie znajdują się skarbonki jałmużny wielkopostnej, w których można gromadzić owoce swoich wyrzeczeń, aby potem podzielić nimi z potrzebującymi. Pod koniec Wielkiego Postu można te skarbonki przynieść do kościoła, a złożone ofiary przeznaczymy na świąteczną pomoc potrzebującym.

10. Dziś można złożyć ofiarę do puszki na Radio Maryja.

11. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: Władysława Kmieciak, lat 92; Stefan Kępka, lat 72. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie….

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *