1. Wszystkim Parafianom, Sympatykom, Dobrodziejom składamy serdeczne życzenia błogosławionych świąt Bożego Narodzenia. Niech Chrystus Pan, narodzony z Maryi, obdarza każdego obfitymi łaskami!

2. Jutro drugi dzień świąt Bożego Narodzenia – Msze św. jak w niedzielę.

3. W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W sobotę nabożeństwo dziękczynno-błagalne na zakończenie roku 2022 o godzinie 17.30.

5. W przyszłą niedzielę, 1 stycznia, obchodzimy uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi, która kończy oktawę Narodzenia Pańskiego.

6. Wszystkich, którzy chcieliby przeżyć wizytę duszpasterską i przyjąć kapłanów z modlitwą oraz błogosławieństwem domu i jego mieszkańców, prosimy o wypełnienie zgłoszenia, które można znaleźć na stoliku przy wyjściu z kościoła, a następnie o przyniesienie go do kancelarii lub zakrystii. Można też zgłosić w formie elektronicznej na adres parafii: mbww.wodna@onet.pl. Zgłoszenia przyjmujemy do niedzieli 1.01.2023 r. Prosimy też, aby zatroszczyć się o tych sąsiadów, którzy sami nie dadzą rady zgłosić chęci kolędy. Plan wizyty duszpasterskiej dla tych, którzy zgłoszą taką chęć, zostanie podany 6 stycznia w kościele i na stronie internetowej. Jeśli ktoś miałby potrzebę szczególnego dnia lub godziny, proszę dopisać na zgłoszeniu.

7. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy angażowali się w poniedziałkowe roraty. Dziękuję Salezjanom Współpracownikom za pomoc w spotkaniu wigilijnym dla osób samotnych. Dziękuję wszystkim, którzy byli zaangażowani w przygotowanie kościoła na święta.

7. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła: Irena Szlęk, lat 75. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *