1. Nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP o godz. 17.40.

2. Msze roratnie w parafii codziennie o godz. 7.30, a dla dzieci i młodzieży w poniedziałki o godz. 6.30.

3. We wtorek na Mszy wieczornej będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach. Po Mszy wieczornej spotkanie z rozważaniem Słowa Bożego.

4. W środę na Mszy wieczornej będziemy się modlić za wszystkich Dobrodziejów naszej parafii i całego dzieła salezjańskiego na Wodnej.

5. W czwartek obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Oprócz Mszy parafialnej o 7.30 i 18.00 jest możliwość w tym dniu uczestniczyć w Mszy szkolnej o godz. 12.00. Wieczorem o godz. 17.00 konferencja dla Salezjanów Współpracowników, a po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu. Na Mszę wieczorną zapraszamy też dzieci i młodzież, a po niej wspólne świętowanie w Oratorium.

6. W przyszłą niedzielę będzie spotkanie Salezjanów Współpracowników po Mszy o godz. 11.30.

7. W sklepiku parafialnym są dostępne opłatki i świece bożonarodzeniowe. Również przed wejściem do kościoła można nabyć opłatki u Salezjanów Współpracowników.

8. Zapraszamy osoby samotne do zapisywania się na spotkanie świąteczne. Zapisy odbywają się w zakrystii po Mszach lub kancelarii w godzinach jej urzędowania. Spotkanie wigilijne będzie 16 grudnia (piątek) – rozpoczniemy Mszą św. o godz. 15.00, a po niej dalszy ciąg w dawnej kawiarence parafialnej.

9. W zakrystii zostały wymienione okna, gdyż były bardzo nieszczelne. Przy tej okazji planowane jest też pomalowanie zakrystii.

10. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł: Alojzy Górny, lat 91. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *