1. Modlitwa różańcowa za naszych zmarłych polecanych w wypominkach dziś i jutro o godz. 17.30, a we wtorek i środę o 17.15.

2. Msze roratnie w parafii codziennie o godz. 7.30, a dla dzieci i młodzieży w poniedziałki o godz. 6.30.

3. We wtorek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP: w najbliższy wtorek i środę o godz. 17.15, a od czwartku o 17.40.

4. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie z rozważaniem Słowa Bożego.

5. W środę na Mszy wieczornej będziemy się modlić w intencji ks. Andrzeja Kurto z okazji imienin. Po Mszy św. będzie spotkanie wspólnoty Wieczernika modlitwy za kapłanów.

6. W czwartek na Mszy wieczornej będziemy się modlić za kapłanów posługujących w naszej parafii i o nowe powołania. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W piątek od godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy wieczornej spotkanie wspólnoty Straży Honorowej NSPJ, która w tym roku obchodzi 20 rocznicę powstania w naszej parafii. Z tej racji Straż Honorowa na najbliższe spotkanie zaprasza wszystkie grupy parafialne.

8. W sobotę po Mszy porannej nabożeństwo i wymiana tajemnic różańcowych, a po Mszy wieczornej o godz. 19.00 różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca.

9. W sklepiku parafialnym są dostępne opłatki i świece bożonarodzeniowe. Również przed wejściem do kościoła można nabyć opłatki u Salezjanów Współpracowników.

10. Dziś można złożyć ofiarę do puszki na Radio Maryja.

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *