1. Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej. Nabożeństwa codziennie o godz. 17.30, a dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 16.30.

2. We wtorek na Mszy wieczornej będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach. Po Mszy wieczornej spotkanie z rozważaniem Słowa Bożego.

3. W środę obchodzimy uroczystość św. Faustyny, głównej patronki Łodzi. Podczas Mszy wieczornej będziemy się modlić za wszystkich Dobrodziejów naszej parafii i całego dzieła salezjańskiego na Wodnej Po Mszy wieczornej spotkanie wspólnoty Wieczernika modlitwy za kapłanów.

4. W czwartek Mszą św. w kaplicy domu zakonnego o godz. 15.00 Salezjański Uniwersytet Trzeciego Wieku zainauguruje nowy rok zajęć. Po Mszy św. dalsza część inauguracji będzie w auli Jana Pawła II.

5. W czwartek na Mszy wieczornej modlimy się za kapłanów posługujących w naszej parafii i o nowe powołania. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W piątek od godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy wieczornej spotkanie wspólnoty Straży Honorowej NSPJ.

7. W przyszłą niedzielę będzie spotkanie Salezjanów Współpracowników po Mszy o godz. 11.30.

8. Również w przyszłą niedzielę, w roku stulecia dzieła salezjańskiego na Wodnej, o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji członków i sympatyków grup działających w różnym czasie przy parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych. Po Mszy św. będzie możliwość spotkania przy herbatce, powrotu do minionych lat i tworzenia nowych wspomnień.

9. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł: Sylwester Grabowski, lat 51. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *