1. W tym tygodniu kończy się czas wakacyjny, dlatego wracamy już do naszych stałych nabożeństw. Od tego tygodnia także kancelaria parafialna będzie czynna już od wtorku do piątku w godz. 10.00-11.30 i 16.00-17.00.

2. W czwartek na Mszy wieczornej modlimy się za kapłanów posługujących w naszej parafii i o nowe powołania. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W piątek od godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy wieczornej spotkanie wspólnoty Straży Honorowej NSPJ.

4. W sobotę o godz. 19.00 różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca.

5. W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 11.30 będzie błogosławieństwo dzieci i młodzieży na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego.

6. Dziś można złożyć ofiarę do puszki na Radio Maryja.

7. Od grudnia 2020 roku w naszej wspólnocie salezjańskiej był oceny kl. Godfrey, pochodzący z Malawi w Afryce. W środę kończy się jego pobyt na Wodnej i Godfrey przenosi się do Krakowa, gdzie w salezjańskim seminarium będzie studiował teologię i przygotowywał do kapłaństwa. Dziękujemy za jego obecność i zaangażowanie w parafii, oratorium, szkołach salezjańskich i we wspólnocie zakonnej. Pamiętajmy o nim w modlitwie, aby wiernie szedł dalej drogą powołania salezjańskiego.

8. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła: Maria Maciaszek, lat 83. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *