1. Nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30.

2. We wtorek na Mszy wieczornej modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach. Po Mszy spotkanie z rozważaniem Słowa Bożego.

3. W czwartek po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie Salezjanów Współpracowników.

5. Nasze Oratorium zaprasza dzieci i młodzież szkolną na wypoczynek letni. Organizowane są półkolonie: turnus I – od 27 czerwca do 1 lipca oraz turnus II – od 4 do 8 lipca. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00. Koszt 130 zł za osobę. Oratorium organizuje także kolonie wyjazdowe na Mazurach – dla dzieci ze świetlicy i klubu środowiskowego od 16 do 25 sierpnia. Koszt 250 zł. Młodzież zapraszamy również na Festiwal CAMPO BOSCO w Czerwińsku nad Wisłą od 25 do 28 sierpnia. Koszt 100 zł. Zapisy na wypoczynek letni od poniedziałku 6 czerwca w biurze Oratorium od 15.00 do 18.00. Informacje można zdobyć u ks. Piotra – kierownika Oratorium. Dziś i w następną niedzielę będzie można złożyć ofiary do puszki na organizowane przez nasze Oratorium wydarzenia letnie na wsparcie uboższych dzieci i młodzieży. Za złożony dar serca serdecznie dziękujemy.

6. Dziś po Mszy zbierane są też ofiary na budowę świątyni Opatrzności Bożej.

7. Serdecznie zapraszamy do udziału w XXXII Międzynarodowej Pielgrzymce Pieszej Suwałki – Wilno. Zapisy ruszają 15 czerwca. Szczegółowe informacje na stronie internetowej: www.suwalki-wilno.salezjanie.pl.

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *