1. Nabożeństwa majowe połączone z nowenną przed Zesłaniem Ducha Świętego do wtorku o godz. 17.15.

2. W poniedziałek na Mszy św. o godz. 18.00 Ks. Bp Marek Marczak udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii oraz szkół salezjańskich.

3. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie z rozważaniem Słowa Bożego.

4. W środę rozpoczniemy nabożeństwa czerwcowe ku czci Serca Jezusowego o godz. 17.30. Na Mszy wieczornej modlimy się za Dobrodziejów naszej parafii i całego dzieła salezjańskiego na Wodnej.

5. W czwartek na Mszy wieczornej modlimy się za kapłanów posługujących w naszej parafii i o nowe powołania. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W piątek od godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy wieczornej spotkanie wspólnoty Straży Honorowej NSPJ.

7. W sobotę po Mszy porannej nabożeństwo maryjne. O godz. 19.00 różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca z adoracją do godz. 21.00 w Wigilię uroczystości Zesłania Ducha Świętego.

8. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 swój jubileusz 25-lecia kapłaństwa będzie obchodził ks. Waldemar Trendziuk.

9. Dziś po Mszy zbierane są ofiary na kolonie letnie organizowane dla dzieci przez Caritas Archidiecezji Łódzkiej. Można złożyć również ofiarę do puszki na Radio Maryja.

10. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła: Marianna Kołodziejczyk, lat 93. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *