1. Wraz z początkiem maja rozpoczynamy nabożeństwa maryjne o godz. 17.30.

2. We wtorek obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze święte jak w niedzielę. Na Mszy wieczornej modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach. W ten wtorek nie będzie spotkania z rozważaniem Słowa Bożego.

3. W środę na Mszy wieczornej modlimy się za Dobrodziejów naszej parafii i całego dzieła salezjańskiego na Wodnej. Po Mszy św. spotkanie wspólnoty Wieczernika modlitwy za kapłanów.

4. W czwartek na Mszy wieczornej modlimy się za kapłanów posługujących w naszej parafii i o nowe powołania. W tym dniu czcimy św. Dominika Savio, patrona ministrantów. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek od godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy wieczornej spotkanie wspólnoty Straży Honorowej NSPJ.

6. W sobotę po Mszy porannej nabożeństwo maryjne. O godz. 19.00 różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca z adoracją do godz. 21.00.

7. W przyszłą niedzielę Salezjanie Współpracownicy od godz. 15.00 będą świętować swój jubileusz stulecia obecności w dziele salezjańskim przy ul. Wodnej.

8. W sklepiku parafialnym można nabyć pamiątki pierwszokomunijne.

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *