1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Serca Jezusowego o godz. 17.30.

2. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie z rozważaniem Słowa Bożego.

3. W czwartek po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W piątek obchodzimy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym roku jest to szczególna data, gdyż związana jest jubileuszem stulecia Poświęcenia Polski Bożemu Sercu z roku 1921. W Bazylice Najświętszego Serca Jezusowego w Krakowie będzie ponowienie tego aktu sprzed 100 lat, którego dokona Episkopat Polski. Również w naszej świątyni na Mszy wieczornej włączymy się w tę inicjatywę dla dobra całej naszej Ojczyzny. W dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. W przyszłą sobotę Salezjanie Współpracownicy mają swoje spotkanie formacyjne w Lutomiersku. Spotykamy się o godz. 10.00 w ośrodku młodzieżowym.

6. Dziś w całej Polsce przeprowadzana jest zbiórka ofiar do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej. Natomiast w dwie następne niedziele będzie zbiórka do puszek na kolonie i różne działania wakacyjne dla dzieci organizowane przez nasze Oratorium św. Dominika Savio na Wodnej.

7. W naszej świątyni zostało zamontowane nowe nagłośnienie. Koszt tej operacji wynosi 70 tys. zł., które może powoli uda nam się spłacić. Za wszelkie ofiary składam serdeczne podziękowanie.

8. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł: Tadeusz Węglewski, lat 64. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *