UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

1. W poniedziałek kończymy nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej, zaś od wtorku rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusowego. Zapraszamy codziennie na godz. 17.30.

2. W poniedziałek przypada miesięczne wspomnienie św. Jana Bosko.

3. We wtorek Msza wieczorna w intencji zmarłych polecanych w wypominkach, a po Mszy św. spotkanie z rozważaniem Słowa Bożego.

4. W czwartek obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Przypominamy, że w tym dniu mamy obowiązek uczestnictwa w Eucharystii. Po Mszy o godz. 10.00 procesja ulicami parafii do czterech ołtarzy. Uczestnicy procesji powinni zachowywać odległość nie mniejszą niż 1,5 m od siebie. W tym dniu nie będzie Mszy o godz. 11.30. Nie będzie również wieczornej adoracji. Z racji pierwszego czwartku na Mszy o godz. 10.00 modlić się będziemy za kapłanów posługujących w naszej parafii i o nowe powołania. Dziękuję za ofiary złożone na kwiaty na Boże Ciało. Osoby chętne do pomocy w przygotowaniu ołtarzy proszę o spotkanie w środę po Mszy wieczornej.

5. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy wieczornej spotkanie wspólnoty Straży Honorowej NSPJ.

6. W pierwszą sobotę miesiąca Msza św. o godz. 7.30 w intencji członków Żywego Różańca, a po Mszy nabożeństwo. O godz. 17.00 różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca.

7. Dziś po Mszach zbiórka do puszek na kolonie dla dzieci organizowane przez Caritas Archidiecezji Łódzkiej. Również jak w każdą ostatnią niedzielę można złożyć ofiarę do puszki na Radio Maryja.

8. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: Longin Chmielewski, lat 84; Jacek Majewski, lat 69. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *