1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które do czwartku będą o godz. 17.30; w piątek wyjątkowo nabożeństwo będzie rano, po Mszy o 7.30 ze względu na bierzmowanie w tym dniu; natomiast od soboty nabożeństwa majowe będą połączone z nowenną do Ducha Świętego i Maryi Wspomożycielki, dlatego będą się rozpoczynać o 17.15.

2. Od poniedziałku do środy, przed uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego, która przypada w przyszłą niedzielę, Kościół w Polsce obchodzi Dni Modlitw o urodzaje, tzw. Dni Krzyżowe. W tych dniach szczególnie módlmy się o dobre urodzaje i błogosławieństwo w pracy dla rolników.

3. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie z rozważaniem Słowa Bożego.

4. W czwartek po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek, 14 maja, na Mszy o godz. 18.00 będzie udzielany sakrament bierzmowania przez bpa Marka Marczaka. W miarę możliwości prosimy, żeby tego dnia wybrać udział w Mszy porannej, aby wieczorem pozostawić miejsca w kościele dla bierzmowanych i ich rodziców. W piątek również swoje imieniny obchodzi nasz współbrat, ks. Maciej Drewniak.

6. Dziękujemy za ofiary składane na planowane w kościele inwestycje.

5. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła: Danuta Chmielewska, lat 80. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *