1. Jutro drugi dzień świąt wielkanocnych. Msze święte jak w niedzielę.

2. We wtorek Msza wieczorna w intencji zmarłych polecanych w wypominkach, a po Mszy św. spotkanie z rozważaniem Słowa Bożego.

3. W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W piątek po Mszy wieczornej spotkanie wspólnoty Straży Honorowej NSPJ. Z racji oktawy wielkanocnej, która ma rangę uroczystości, w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. W przyszłą niedzielę Msza św. o 11.30 w intencji Salezjanów Współpracowników, a po Mszy spotkanie formacyjne wspólnoty.

6. Serdecznie dziękuję wszystkim uczestniczącym we wspólnym przeżywaniu Świętego Triduum Paschalnego w naszej świątyni, a zwłaszcza tym, którzy zaangażowali się na różnych płaszczyznach. Dziękuję moim współbraciom, salezjanom, za ich obecność oraz posługę celebracji liturgii i nabożeństw, a także posługę w sakramencie pokuty i pojednania. Ks. Piotrowi dziękuję za przygotowanie służby liturgicznej. Ks. Robertowi dziękuję za przygotowanie ciemnicy i Grobu Pańskiego. Dziękuję całej służbie liturgicznej. Dziękuję chórowi szkolno-oratoryjnemu złożonemu z nauczycieli, uczniów, absolwentów i animatorów pod dyrekcją pani Weroniki Łubisz. Dziękuję pani Zofii Bławat za zaangażowanie w wystrój kościoła i Grobu Pańskiego. Dziękuję panu kościelnemu Aleksandrowi i panu organiście Radosławowi. Niech Zmartwychwstały wynagradza swoimi łaskami każde dobro.

7. Serdecznie dziękuję za wszelkie ofiary składane na kwiaty, wystój kościoła i wszystko to, co jest potrzebne do liturgii podczas całego Triduum.

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *