1. Nowenna do Maryi Wspomożycielki o godz. 17.40.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie z rozważaniem Słowa Bożego.

3. W środę, 24 lutego, hołd Maryi Wspomożycielce o godz. 17.00.

4. W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do 19.30.

5. W piątek Droga Krzyżowa: dla dzieci o 16.30; dla dorosłych o 17.15; dla młodzieży o 19.30.

6. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o 17.15.

7. Dziś pierwsze spotkanie młodzieży w ramach projektu „Znaki z góry”, w naszym kościele o godz. 14.30, podczas którego młodzież będzie miała krótką konferencję, potem spotkania w małych grupach dzielenia oraz Eucharystię z Księdzem Arcybiskupem Grzegorzem Rysiem. Przypominamy, że wydarzenie ma formę hybrydową – w kościele uczestniczy 80 osób, zapisanych wcześniej przez formularz, a inni mogą włączyć się online na YouTubie i Facebooku.

8. Rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej zapraszamy w przyszłą niedzielę, 28 lutego, na Mszę świętą o godz. 11.30 i na krótkie spotkanie po Mszy.

9. Caritas Archidiecezji Łódzkiej zachęca do praktykowania tradycji jałmużny wielkopostnej. W związku z tym przy wejściu do kościoła znajdują się tekturowe skarbonki. Przez okres Wielkiego Postu, rezygnując z konkretnych przyjemności, można sobie wrzucać do skarbonki zaoszczędzone w ten sposób pieniądze. Pod koniec Wielkiego Postu te skarbonki można przynieść do kościoła, a zebrane środki będą przeznaczone na rzecz potrzebujących pomocy w naszej parafii.

10. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła: Bożenna Jędrzejczak, lat 69. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie….

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *