1. Dziś rozpoczęliśmy Adwent, będący czasem przygotowania do świąt Bożego Narodzenia, ale i do powtórnego przyjścia Chrystusa na końcu czasów. W tym okresie codziennie, oprócz niedziel i uroczystości, odprawiamy tradycyjnie msze roratnie o godz. 7.30. Dla dzieci i młodzieży roraty w poniedziałki o godz. 6.30; w minionych latach były one połączone ze wspólnym śniadaniem, jednak w tym roku jest to niemożliwe z powodu epidemii.

2. Nowenna do uroczystości Niepokalanego Poczęcia NMP dziś i jutro o 17.15, a od wtorku o 17.40.

3. W poniedziałek na Mszy wieczornej modlić się będziemy za ks. Andrzeja Kurto w dniu imienin.

4. Na wieczornej Mszy św. we wtorek będziemy się modlić w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.

5. W pierwszy czwartek miesiąca na porannej Mszy św. wspólnota Wieczernika Modlitwy za Kapłanów modlić się będzie za kapłanów pracujących w naszej parafii.

6. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu. Msza św. wieczorna w intencji wspólnoty Straży Honorowej NSPJ.

7. W pierwszą sobotę miesiąca Msza św. o godz. 7.30 w intencji członków Żywego Różańca, a po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwami maryjnymi.

8. Dziś po Mszach św. zbiórka do puszki na Radio Maryja.

9. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł Krzysztof Klepacz, lat 52. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *