TRZYDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA (15.11.2020)

1. Codziennie przez cały listopad o godz. 17.30 modlimy się za naszych Zmarłych polecanych w wypominkach.

2. Dziś rozpoczynamy nowennę do Maryi Wspomożycielki. Ponieważ w tym miesiącu będzie ona połączona z listopadową modlitwą za zmarłych, dlatego każdego dnia do 23 listopada rozpoczynać się ona będzie przed Mszą wieczorną o godz. 17.15. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do naszej Matki – można je wrzucać do dużej skarbony.

3. Jest nowa strona internetowa naszej parafii pod adresem: www.wspomozycielka-lodz.pl. Bardzo dziękuję Panu Michałowi Pieczewskiemu, który sam podjął się tego zadania, angażując się na rzecz naszej parafii.

4. W sklepiku parafialnym można nabyć już świece bożonarodzeniowe i opłatki.

4. W duchu chrześcijańskiej miłości zachęca się wszystkich, którzy przeszli zakażenie koronawirusem, do oddawania osocza. Po upływie 28 dni od ustąpienia objawów można zgłosić się telefonicznie do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi(tel. 42 61 61 457), gdzie po zebraniu wywiadu medycznego, będzie się zakwalifikowanym do oddania osocza, niezależnie od tego, czy zakażenie przebiegało łagodnie czy też wiązało się z wystąpieniem ostrego zespołu COVID-19.

5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: Bogumiła Dering, lat 66; Józef Kokot, lat 69. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *