Niedziela

8.30    + Gabryela Jędrzejczak, gr. 21

8.30    + Bernard Siuda

8.30    + Piotr Dąbkowski, gr. 14

8.30    + Władysław Stefaniak, gr. 7

10.00  + Henryk i Janusz Jasielczuk

10.00  + Jadwiga Szydłowska (12 rocz. śm.), Romuald Świeca (5 rocz. śm.)

10.00  O zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Stefanii i łaskę nieba dla Pawła (7 rocz. śm.)

11.30  W intencji Salezjanów Współpracowników, a szczególnie solenizantów

11.30  Za parafian

11.30  + Krystyna Jaśkiewicz

18.00  + Marcin Małecki, gr. 14

18.00  + Maria i Mieczysław Wolańscy i zmarli z rodziny Wolańskich

Poniedziałek

7.30    + Gabryela Jędrzejczak, gr. 22

7.30    + Marcin Małecki, gr. 15

7.30    + Piotr Dąbkowski, gr. 15

7.30    + Władysław Stefaniak, gr. 8

18.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00  Za zmarłych rodziców Zofię i Adama, rodzeństwo Władysława, Mieczysława i Jana oraz zmarłych z obydwu stron

Wtorek

7.30    + Gabryela Jędrzejczak, gr. 23

7.30    + Marcin Małecki, gr. 16

7.30    + Piotr Dąbkowski, gr. 16

18.00  O Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla Mariana Dudki

18.00  + Melania i Stanisław i zmarli z całej rodziny Gubskich

18.00  + Władysław Stefaniak, gr. 9

Środa

7.30    + Gabryela Jędrzejczak, gr. 24

7.30    + Marcin Małecki, gr. 17

7.30    + Piotr Dąbkowski, gr. 17

7.30    + Władysław Stefaniak, gr. 10

12.00  W intencji ks. Juliana Dzierżaka z okazji imienin

18.00  O zdrowie dla Pawełka

18.00  Dziękczynno-błagalna w intencji Magdaleny z rodziną

Czwartek

7.30    + Wacław i Wacława (f) Sanik

7.30    + Gabryela Jędrzejczak, gr. 25

7.30    + Marcin Małecki, gr. 18

7.30    + Piotr Dąbkowski, gr. 18

7.30    + Władysław Stefaniak, gr. 11

18.00  O Boże błogosławieństwo dla Weroniki Filipek na nowej drodze życia

Piątek

7.30    O intronizację Serca Jezusowego w rodzinach, w ojczyźnie i w każdym sercu

7.30    + Gabryela Jędrzejczak, gr. 26

7.30    + Marcin Małecki, gr. 19

7.30    + Piotr Dąbkowski, gr. 19

18.00  + Marianna i Jan Durscy (1)

18.00  + Władysław Stefaniak, gr. 12

Sobota

7.30    + Gabryela Jędrzejczak, gr. 27

7.30    + Marcin Małecki, gr. 20

7.30    + Piotr Dąbkowski, gr. 20

18.00  + Marianna i Jan Durscy (2)

18.00  + Władysław Stefaniak, gr. 13

18.00  + Adam Kłosiński (4 rocz. śm.)

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *