1. Nowenna do Maryi Wspomożycielki o godz. 17.40.

2. W piątek, 22 stycznia, rozpoczniemy nowennę przed uroczystością św. Jana Bosko. Zapraszamy na godz. 17.30.

3. W przyszłą niedzielę, 24 stycznia, nabożeństwo z hołdem Matce Bożej Wspomożycielce Wiernych o godz. 17.00. Po nabożeństwie Msza św. w intencji członków Sodalicji Mariańskiej i wszystkich czcicieli Maryi.

4. Nasze Oratorium zaprasza dzieci szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Ksiądz Bosko oczami dzieci”. Prace – podpisane imieniem i nazwiskiem – wykonane w dowolnej technice należy dostarczyć do ks. Piotra – kierownika oratorium do piątku 29 stycznia. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w uroczystość ks. Bosko – 31 stycznia na Mszy o godz. 11.30. Dla zwycięzców i uczestników przewidziane są nagrody rzeczowe.

Zapraszamy również rodziców z dziećmi na niedzielną Mszę św. o godz. 11.30. Chcielibyśmy, aby ta Msza św. była przeżywana z całymi rodzinami. Po Mszy św. chętne dzieci będą mogły wziąć ze sobą zadanie do rozwiązania w domu. W następnym tygodniu wśród osób, które przyniosą rozwiązanie będzie wylosowana nagroda. Zapraszamy i zachęćmy innych do wspólnej modlitwy niedzielnej i religijnego wychowania dzieci przez zabawę.

5. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: Teresa Buczkowska, lat 73; Zbigniew Buczkowski, lat 76; Bogusława Raszauer, lat 71. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie….

2. W piątek, 22 stycznia, rozpoczniemy nowennę przed uroczystością św. Jana Bosko. Zapraszamy na godz. 17.30.

3. W przyszłą niedzielę, 24 stycznia, nabożeństwo z hołdem Matce Bożej Wspomożycielce Wiernych o godz. 17.00. Po nabożeństwie Msza św. w intencji członków Sodalicji Mariańskiej i wszystkich czcicieli Maryi.

4. Nasze Oratorium zaprasza dzieci szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Ksiądz Bosko oczami dzieci”. Prace – podpisane imieniem i nazwiskiem – wykonane w dowolnej technice należy dostarczyć do ks. Piotra – kierownika oratorium do piątku 29 stycznia. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w uroczystość ks. Bosko – 31 stycznia na Mszy o godz. 11.30. Dla zwycięzców i uczestników przewidziane są nagrody rzeczowe.

Zapraszamy również rodziców z dziećmi na niedzielną Mszę św. o godz. 11.30. Chcielibyśmy, aby ta Msza św. była przeżywana z całymi rodzinami. Po Mszy św. chętne dzieci będą mogły wziąć ze sobą zadanie do rozwiązania w domu. W następnym tygodniu wśród osób, które przyniosą rozwiązanie będzie wylosowana nagroda. Zapraszamy i zachęćmy innych do wspólnej modlitwy niedzielnej i religijnego wychowania dzieci przez zabawę.

5. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: Teresa Buczkowska, lat 73; Zbigniew Buczkowski, lat 76; Bogusława Raszauer, lat 71. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie….

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *